Talkshow Radia Wave: Velký špatný srpen

Letní Talkshow Radia Wave se odehraje pod otevřeným nebem. Kromě vítání deště a sovětských vojsk zavzpomíná duo moderátorů Aleš Stuchlý a Daniel Řehák spolu s Danielou Drtinovou a Romanem Týcem na všechny své soukromé invaze. Výlet do smutných okamžiků Československé historie dozdobí nevšední kulinářské zážitky, kladenské kladivo a bitva pivních tanků.

21. srpna od 20:00 do 23:00. VSTUP ZDARMA.

Místa k sezení na lavičkách omezena. Pokud nechcete stát, můžete si přinést své vlastní deky, židličky, apod. Z celé události bude k dispozici videozáznam.

Daniela DrtinováStejně tak uznávaná a oblíbená jako kritizovaná a kontroverzní, Daniela Drtinová je jednou z nejvýraznějších tváří české publicistiky a politicky zaměřené televizní novinařiny. Projela Itálii jako klubová tanečnice, v přímém přenosu usvědčila poslance ČSSD Michala Haška ze lži a svou dceru vychovává nadmíru liberálně. O tom, co ji žene dopředu, zda má deprese z budoucnosti a jak pohlíží na minulost, si s ní popovídáme právě na Talkshow.

Roman TýcUmělec, kryptoanarchista, člen diverzně-umělecké skupiny Ztohoven a příležitostný kavárník ve světě, kde česká měna neplatí. Milovník digitálních, virtuálních a nevystopovatelných kryptoměn všech jmen a hodnot. Propagátor neotřelých myšlenek, které ignorují státní zřízení jako cestu budoucnosti a spolutvůrce červeného designu prezidentské standarty nápadně připomínající trenýrky. To vše a ještě mnohem víc je Roman Týc. 

Další události